Follow _dmytro on Twitter vkontakte livejournal
Категорії: Архітектура | Фестиваль | Крим | Львів | Пейзаж | Портрет | Фоторепортаж | Шацьк
2.03.11Категорії: retweet

Зимова казка. Карпати

Була якась творча криза напевно… Прийшла весна, думаю частіше почнуть появлятися нові фото. Ну і зразу до справи, побував я в Карпатах, ну звісно з своім фотогапаратом.

Вирішив спробувати по старому маршруту на гору Парашка (Сколе), проте знов підвела погода, багато снігу, і ми йшли перші, тому знов не дойшли! Хоча якщо задуматися, тут головне прогулянка, розвіятися, подальше від міста, від людей…)

Туди добиралися електричкою Львів – Мукачево. Прибули  в Сколе, всі приготування, і 9.30 ми уже вийшли на маршрут. Погода була пасмурна, хоч і обіцяли сонце!  Я в цей момент погано згадував тих “прогнозистів” погоди. Надіялися, що згодом Сонце таки наздожене нас, а рухалися ми повільно, багато снігу.

 Яка була радість коли вийшовши на хребет ми побачили сонце. Ми просто піднялися вище хмар!

Вдалині видніється гора Парашка

А ще цікаво те, що з одноі сторони хребта було все видно, а от інша сторона затягнута хмарами, і ті хмаринки, як вода через край, переливалися з одного боку на інший!

На хребет ми зайшли за три з половиною години, тобто 13.00 ми були там, а це тільки половина маршруту, тут і стало ясно, що ми не попадем на Парашку. Але вирішили всерівно прогулятися, погрітися на сонечку, а воно нам в цьому не відмовило.

На одній з вершин хребта зустріли ще одних мандрівників, вони виявляється ночували тут. Вони розрахували маршрут на три дні, а ми кожного разу за день хочемо дойти…

От так ше трішки погуляли, зробили кілька фото, і вирішили вертатися, на годиннику 15.30, назад йшли 3 години, тобто могли спокійно ще годину залишатися в горах, ну ми це врахуєм на наступний раз, а він буде обов‘язково!!!

Коментарі

Андрій — 04.03.2011 13:08

Перше фото, я вважаю, дуже вдале.Залиште свій коментар

 
 
 

Головна

UA TOP Bloggers Український рейтинг TOP.TOPUA.NET