Follow _dmytro on Twitter vkontakte livejournal
Категорії: Архітектура | Фестиваль | Крим | Львів | Пейзаж | Портрет | Фоторепортаж | Шацьк
8.08.10Категорії: retweet

У Львові згорів трамвай. Фото.

У Львові згорів трамвай. Фото.

7 серпня, приблизно о восьмій годині вечора, в трамвай №3 влучила блискавка, це сталося на вулиці Княгині Ольги, трамвайна зупинка Бойчука.
Ця подія супроводжувалася незрозумілими для мене казусами, про які далі, а також сівідчення людини яка перебувала безпосередньо в цьому трамваї.

У Львові згорів трамвай. Фото.

У Львові згорів трамвай. Фото.

Отже в трамвай №3, влучила блискавка, він не доїхав декілька метрів до зупинка Бойчука. Як я зрозумів, блискавка успішно пішла в землю, нікого не чіпаючи, але дротики в кабіні водія трошки не витримали і загорілися. Пожар почався локально в кабіні водія, його можна було запросто погасити, крім того, розгорявся той пожар близько шести хвилин, а це багато, тобто все могло закінчитися для транспортного засобу не так плачевно.
Водій відреагував миттєво, відкривши двері, пасажирів було приблизно 11 чоловік, добре що це була субота. Люди були перелякані, швидко вибігли з трамваю, один з пасажирів згубив телефон в трамваї, за яким через хвильку вернувся і успішно забрав його, це ще раз доказує трамвай розгорявся довго!

У Львові згорів трамвай. Фото.

Далі зі слів очевидця, водій трамваю взяв вогнегасник, щоб загасити полум‘я, а він зараза не спрацював, ну хто б сумнівався…, але не розгубившись водій вибіг на проїжджу частину спинити машину, і взяти в когось вогнегасник, його проігнорували приблизно 15 машин, а далі вже було пізно…
Згоджом підтягнулися пожежники, міліція, МНС, швидка допомога, ну все як повинно бути, все ж таки надзвичайна ситуація. І далі ще одна цікавинка, пожежна техніка на місці, пожежники готові, але чомусь не гасять те полум‘я. Публіка підтримала це жартами, на кшталт: “Правильно нема чого гасити, хай люди подивляться, цікаво!”. Пожежники пояснили це тим, що гасити неможна, і навіть піною, бо там струм і може лупнути. Можливо я чогось незнаю, але ще зі школи памятаю, що є спеціальна піна для гасінні такого типу об‘єктів. Ну менше з тим, пожежникам видніше, тут так би мовити і вівці цілі, і вовки ситі.

У Львові згорів трамвай. Фото.

У Львові згорів трамвай. Фото.

У Львові згорів трамвай. Фото.

У Львові згорів трамвай. Фото.

Далі пожежу таки погасили.

У Львові згорів трамвай. Фото.

Начальство приїхали.

У Львові згорів трамвай. Фото.

Причепили до машинки і потягнули в район готелю “Турист”, аквапарк, новий ЦУМ, думаю в неділю той бідолашний трамвай там можна буде побачити. До речі це був той гарніший, новіший трамвай.

Подробиці цієї події повідомив пасажир злощасного трамваю №3.
Будь-яке використання фото, без згоди автора – заборонено.

Коментарі

Славік Чарковський — 08.08.2010 13:41

Ого, оце так подія сталась поблизу нашого двору!! Шкода, що не вдалось самому побачити, але фото вражаючі!!!


Сотник — 08.08.2010 15:08

Світлини вражаючі, дякую! Щодо піни: такою, як йде з пожежних машин, дійсно не можна, треба вуглекислотними вогнегасниками. Чому їх не було, якщо знали, що їдуть гасити саме трамвай, девайс електричний за означенням – питання цікаве…


boom-bbom — 09.08.2010 11:35

трамвай їздить на постійному струмі
колія – 0
струмоприймачі вниз – і гасити !


yad — 09.08.2010 12:00

Той, хто дав це інтерв’ю, справжнє БРЕХЛО. Просто огидно читати такий понос. Нехай скаже в якій це він школі вчився, що його вчили, як і чим гасити пожежі.
А стосовно “відморожених”, які говорять: “обана-а-а-а, це сі стресло біля мєне, шкода шо не вєдів…”, то це справжні первістки людства, читаючи таке, починаю вірити у версію Дарвіна.


pw — 09.08.2010 12:02

Думаю 1 дзвінок в енерго-постачаючу кантору і лінія знеструмленна- тільки в нас таке може бути :)


Славік Чарковський — 09.08.2010 12:07

2yad Напиши свої контакти, поговоримо в приваті, якщо тобі є що сказати окрім як писати дурості про людей, яких ти жодного разу не бачив! А взагалі, як на мене це простий спам від чергового бота, тому можна подумати і про попереднє редагування коментів на блозі!


Дмитро Гриневич — 09.08.2010 12:31

2 yad & Славік Чарковський
Думаю це не спам, людина має право на висловлення своєї думки, але ображати інших неварто!!!. Ще добавлю, що цю версію мені підтвердили ще декілька очевидців, тому нема причин думати, що це брехня.


Somebody — 09.08.2010 12:49

to Славік Чарковський
з пожежниками та сама історія що і з нашою доблесною міліцією: один вміє читати, а другий писати. Вони довго думали, бо не знали на бензині чи на газі трамвай їде(sick)


Тойвово — 09.08.2010 14:42

все свідчить про тупість і дибільність водія трамваю і пожарників
і про безвідповідальність


Sidirom — 09.08.2010 16:00

Пожар – пожежа
доказує – доводить
пожежники це і є структурний підрозділ МНС
_________
Тойвово (та всі інші “професіонали”)
В чому “тупість” водія? В тому що не спрацював вогнегасник? В тому що не зупинились водії (така вже в нас культура львівська), чи в тому, що він не викликав пожежну службу (викликав?). Двері відчинив, жертв немає. Що ще вам не подобається? Ну але ж зрозуміло, в нас живуть одні “Всезнайки”, які знають все про все, а в разі виникнення НАДЗВИЧАЙНОЇ ситуації пісяють кип‘ятком собі на коліна.
Про пожежників – повністю погоджуюсь з Сотником.


Вован — 09.08.2010 19:00

Був свідком події на тому-ж маршруті і в тому-ж таки місці. Почав горіти двигун трамваю – водій не зміг скористатись вогнегасником: запобіжний шплінт був з грубого цвяха і загнутий плоскогубцями(руками не розігнеш), причому у вагонах позаду та зустрічного напрямку така-ж картина. Добре що водії мали воду в пластикових бутилках – залили швидко і без знеструмлення лінії.Однозначно винен директор ЛТТУ!!!!


Jan de Vu — 10.08.2010 08:45

>pw 1 дзвінок в енерго-постачаючу кантору і лінія знеструмленна- тільки в нас таке може бути :)
Електроеергію на лінії вимикати заборонено!
З самого початку займання винен(на) водій оскільки вона так і не опустила пантограф.
> Вован “Почав горіти двигун”
в трамваї всі двигуни внизу, щей до того ізольовані, навіть якщо з низ один і загориться то хіба що в середині.
Загороння виникло в кабіні водія


Олена — 10.08.2010 10:16

Вражає і лякає одночасно. Гадала,що у місті таке неможливе…


Misjo — 10.08.2010 14:37

Дмитро, щось не можу зрозуміти з фото: трамвай був з тих новіших, що почали їздити пару років тому, чи ні?


Дмитро Гриневич — 10.08.2010 15:36

- Misgo
Так, це той новий трамвай.


Sentinel — 11.08.2010 13:34

http://transphoto.ru/vehicle/61315/
Трамвай не новий. Вироблений у 1981 році в Празі. 27 років пропрацював у м. Ерфурт, Німеччина.
На момент пожежі вагону було 29 років.


pw — 13.08.2010 13:52

To Jan de V
> To Jan de V Електроеергію на лінії вимикати заборонено!
так,але в аварійних (критичних) випадках думаю можно і це була дійсно аварійна надзвичайна ситуація… Горіл би трамвай куплений за грощі якогось мажора-мужновладця – виключили б за 5 сек.. ;) А так грощі з наших подаків-хай горит!! ;),ми ще сплатимо скільки треба ;)Так ?


Константин — 16.08.2010 14:47

2 года в Украине – это НОВЫЙ трамвай!!!!! Жаль, его уже вряд ли восстановят.


степан — 24.03.2011 12:59

вимкнути струм це хвилинне діло.А на рахунок вогнегасників-це 100% правда.куди дивляться пожежники,які б маль контролювати Львівелектротранс?


Павел — 18.04.2013 21:07

1) водитель по инструкции звонит СРАДУ ДИСПЕЧЕРУ В ДЕПО и поЕГО КОМАНДЕ снимается напряжение на линии .
2)для того чтоб спасти вагон в такой ситуации у водителя есть 30 секунд, потом уже все туши, не туши бесполезно…



Залиште свій коментар

 
 
 

Головна

UA TOP Bloggers Український рейтинг TOP.TOPUA.NET